+420 602 859 504 midox@midox.cz

Solenoidové ventily

 

Co je to solenoidový ventil

Solenoidový ventil znáte také pod názvy „solenoid“ nebo „selen“. Základní použití pro solenoidové ventily je k otevírání průtoku média. Tyto všestranné elektromagnetické ventily se liší především podle druhu použitého média; běžně máme na skladě elektromagnetický ventil na vodu, na vzduch, dále na vodní páru, neagresivní kapaliny a lehké oleje.

Typy solenoidových ventilů

Solenoidový ventil můžete vybrat v různých materiálových provedeních, přičemž doporučujeme zejména cenově velmi výhodné provedení v potravinářské nerez oceli AISI304. Dále se tyto elektromagnetické ventily vyrábějí v širokém rozpětí tlaků a teplot a v různých světlostech. Každý solenoidový ventil navíc dodáváme s cívkou na napětí podle Vašich požadavků, s průhledným konektorem, jenž obsahuje LED kontrolku zapnutí.

Proč solenoidový ventil od nás?

U nás dostanete nejen svůj solenoidový ventil, ale také odbornou radu založenou na 25 letech zkušeností v oboru průmyslových armatur. S výběrem vhodného ventilu a doplňků přesně pro požadovanou aplikaci Vám rádi pomůžeme. Pokud se rozhodnete stát naším stálým zákazníkem, za věrnost Vás odměníme ještě lepší cenou. A aby naše obchody běžely jako na drátkách, při pravidelném odběru Vám garantujeme dohodnutou skladovou zásobu.

Napište nám