+420 602 859 504 midox@midox.cz

Redukční ventily

Redukční ventily podle typu

Redukční ventily se používají pro všechny aplikace, které vyžadují řízenou regulaci tlaku provozního média. Standardně dodáváme redukční ventily na vodu, páru, CO2 a jiná neagresivní a nevýbušná provozní média. Nabízíme tři produktové řady, které se liší typem, výkonem a provedením dle požadované aplikace.

Nejmenší, nejjednodušší a také nejlevnější varianta jsou vlnovcové redukční ventily, které jsou určené pro malé spotřebiče. Nejvýkonnější a nejrobustnější jsou membránové ventily, které fungují bez přívodu elektrické energie.

Jako kvalitní kompromis mezi velkými membránovými a malými vlnovcovými variantami doporučujeme cenově obzvlášť výhodné pístové redukční ventily. Pístové i vlnovcové přímočinné ventily jsou k dispozici v přírubovém i závitovém provedení, zatímco membránové se nabízejí pouze jako přírubové.

 

Proč redukční ventily od nás

Spolehnout se můžete nejen na kvalitu a odolnost našich produktů, ale také na kvalitu a odbornost našich zkušeností. V oblasti průmyslových armatur se pohybujeme již 25 let a rádi Vám pomůžeme s výběrem vhodného typu redukčního ventilu pro Vaši aplikaci. Pro bezplatný návrh, výpočet a cenovou nabídku se na nás neváhejte kdykoli obrátit!

Napište nám