+420 602 859 504 midox@midox.cz

Armatury pro minipivovary

Jaké vybavení minipivovaru potřebujete?

Kvalita vybavení minipivovaru se zásadním způsobem projevuje na kvalitě piva. Aby pivní tanky zachovaly specifickou chuť a vůni lahodného nápoje, musí být osazené odpovídajícími armaturami.

Do základní výbavy pivních tanků patří ventily, které zajišťují jejich správnou funkci. Provoz minipivovaru usnadňují kontrolní prvky pivních tanků, mezi které se řadí průhledítka a manometry.

V potravinářském průmyslu hraje samozřejmě důležitou roli čistota, proto si k pravidelné sanitaci pivních tanků nezapomeňte vybrat vhodnou rotační sprchu.

Jaké vybavení pro pivní tanky nabízíme?

Naše nabídka vybavení a doplňků pro pivní tanky bez problémů pokryje všechny potřeby při provozu standardního minipivovaru. Dodáváme nerezové pojistné ventily, které chrání pivní tanky před stoupnutím provozního přetlaku nad stanovenou hranici. Různé modely ventilů se liší průtokem a rozsahem tlaku, takže si podle těchto parametrů vyberete ten pravý pro Vaše použití.

Pro CIP stanice Vám nabídneme také zpětné ventily, které zabraňují zpětnému proudění pracovního média přes solenoidové ventily. Do varny doporučujeme zejména naši speciální rotační plochou scezovací hlavici, která díky své štíhlé konstrukci vyčistí i těžko přístupný prostor pod scezovacím sítem.

Proč armatury pro minipivovary od nás?

Průmyslové armatury jsou naší specialitou už 25 let a za tu dobu jsme načerpali spoustu praktických zkušeností. Pokud jste v oboru nováčky, rádi Vám pomůžeme odbornou radou a dohlédneme na to, aby Vám při vstupu do světa minipivovarů nic nechybělo.

Napište nám