+420 602 859 504 midox@midox.cz

Odvaděče kondenzátu

Použití pro odvaděče kondenzátu

Odvaděče kondenzátu nalézají uplatnění ve všech parních systémech, kde při provozu vzniká parní kondenzát. Spolehlivé odvaděče kondenzátu jsou nezbytné pro řádnou funkci parních spotřebičů, včetně výměníků, duplikátorů, radiátorů a dalších.

 

 

Odvaděče kondenzátu systému KOMO

Nabízíme odvaděče kondenzátu české značky KOMO, které jsou dostupné v několika variantách podle požadované aplikace. Poskytujeme rovněž odborný servis těchto armatur. V rámci servisu stávajících odvaděčů typu KOMO3L provádíme jejich přebrus a naplnění, a navíc do míst styku armatury s PTFE membránou vevařujeme nerezové kanálky. Tento postup zajišťuje zvýšenou ochranu odvaděče před opotřebením a ještě více prodlužuje už tak dlouhou životnost výrobku.

Proč odvaděče kondenzátu od nás?

V oboru průmyslových armatur máme 25 let zkušeností a právě odvaděče kondenzátu KOMO byly první produkt, který jsme při založení firmy v roce 1993 začali prodávat. Můžete se tedy bez obav spolehnout, že armaturám skutečně rozumíme. Rádi se s Vámi podělíme o naše zkušenosti a připravíme Vám bezplatný návrh řešení na míru podle Vašich potřeb.

Napište nám